Kozel a dva putti
porcelán, zlacený, Schaubach, tištěná značka, 1. třetina 20. století, výška 30 cm (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Kozel a dva putti
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |